Lenovo Tab 4 10 Plus 16GB LTE. Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.1 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 3 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 16 GB

Wrażenia, które Cię przyciągną Zaprojektowany z myślą o telewizji przyszłości, gdzie nie musisz płacić stałych abonamentów, wyłącznie wybierasz to, na co masz ochotę, Tab 4 10 pozwala na oglądanie ulubionych programów i seriali przez aplikacje: Amazon, Hulu i Netflix.

w dodatku jego wyrazisty 10-calowy ekran HD o rozdzielczości 1280x800 pikseli oferuje szerokie kąty widzenia. Dzięki czemu uzyskasz wyśmienite wrażenia wizualne, którym nie będziesz mógł się oprzeć.

Dźwięk, który Cię poruszy Dysponując bogatym, konkretnym dźwiękiem wzmocnionym dzięki technologii Dolby Atmos® prosto przekształcisz Tab 4 10 w przenośne centrum rozrywki. Od teraz ciesz się naprawdę wciągającym, przestrzennym dźwiękiem, tak jak uwielbiasz: ze słuchawkami albo bez.

Smukły i lekki Rodzinny tablet Tab 4 10 o grubości zaledwie 8,4 mm i wadze 505 g jest prosty w obsłudze niezależnie od wieku. Sprawdzona wydajność Pod szykownym wyglądem Tab 4 10 kryje się także skuteczny 64-bitowy 4-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™.

Wspierany poprzez maksymalnie 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej sprosta wszystkim stawianym przed nim zadaniom. Jeden tablet dla całej rodziny Spójrzmy prawdzie w oczy, większość rodzin dzieli się ze sobą swym tabletem.

Projektując Tab 4 10, wzięliśmy to pod uwagę i stworzyliśmy urządzenie dedykowane dla wielu użytkowników o zupełnie najróżniejszych potrzebach. Na jednym tablecie, każda osoba z Twojej rodziny będzie mogła założyć swoje osobiste konto z hasłem, oddzielnymi ustawieniami i dostępem do kont w social mediach.

Korzystaj z łączności 4G Tab 4 10 to tablet dla rodzin, który potrafi więcej. To wytworne, mobilne urządzenie może konsolidować się z siecią 4G, umożliwiając ultra szybkie przesyłanie i pobieranie danych.

Dwa barwy do wyboru Tab 4 10 przystępny jest w dwóch, przyciągających wzrok, wersjach kolorystycznych: Slate Black i Polar White. Tablet przychylny dzieciom pakiet Kids’ Package pozwoli Ci bez obaw dzielić się Twoim urządzeniem z dziećmi.

gromadzi on oporną na wstrząsy obudowę, filtr ekranu chroniący wrażliwe oczy dziecka oraz zabawne naklejki. Pozwala także na blokowanie treści nieodpowiednich dla nieletnich widzów, a także na ustawienie limitu czasowego korzystania z urządzenia.

Co więcej, dzieci zyskają dostęp do specjalnej platformy KIDOZ, na której znajdą najlepsze gry, witryny internetowe i nagrania wideo zapewniające wartościową, bezpieczną i ekscytującą rozrywkę. Tytan skuteczności z systemem Android Dzięki uzupełniającemu kompletowi Productivity Pack możesz przekształcić interaktywny tablet w skuteczne urządzenie 2w1.

pakiet mieści klawiaturę Bluetooth, która równocześnie pełni rolę podstawki i etui i pasek narzędzi do prędkiego przełączania aplikacji, dzięki czemu prosto wykonasz niemało zadań jednocześnie....

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Tablety